Odkrywamy sekrety miejsc i pasje ich mieszkańców

Powstają nowe questy na temat dziedzictwa kulturowego małopolskich górali - tym razem mowa o Góralach Babiogórskich (quest w Makowie Podhalańskim) i Nadpopradzkich (quest w Rytrze). 

Za nami ostatnie warsztaty przygotowawcze dla sekcji foto-video z subregionu zachodniego. Kręciliśmy filmy (powstał nawet jeden horror...!), rozmawialiśmy o pracach konkursowych i technikach fotografii.

Młodzież z subregionu zachodniego pracowała nad swoimi reportażami w zeszły weekend (4-5.01.2019). Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Odkrywanie skarbów dziedzictwa południowej Małopolski"

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Piwnicznej-Zdroju odbyło się spotkanie zespołu projektu "Odkrywanie skarbów dziedzictwa południowej Małopolski".

Za nami kolejne warsztaty z młodzieżą z subregionu wschodniego - tym razem tematem zajęć był reportaż.

Tym razem pracowaliśmy nad filmami z młodzieżą od Górali Białych, Pienińskich, Spiskich i Nadpopradzkich. Pomysłów nie brakowało!

Ostatnia już grupa młodzieży rozpoczęła swoje przygotowania do pracy w projekcie "Odkrywanie skarbów dziedzictwa południowej Małopolski".

Młodzież z subregionu zachodniego (Kliszczacy, Zagórzanie, Orawianie i Babiogórcy) przygotowywała się do prowadzenia wywiadów podczas swoich pierwszych warsztatów w Toporzysku (9-10.11.2018)

Aktualne projekty