Dwa dni debaty, warsztatów, wymiany doświadczeń, dyskusji, questowania, przeżyć artystycznych i wzajemnych inspiracji seniorów z 8 województw, którzy wzięli udział w konferencji pt. "Przestrzeń dla seniorów".

Za nami wszystkie już warsztaty z seniorami, którzy chcą poprawiać przestrzenie publiczne wokół siebie. W tym tygodniu pracowaliśmy z seniorami z Zabierzowa (26.11.2018) i Jordanowa (27.11.2018).

Serdecznie zapraszamy seniorow, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych wspierających seniorów na ogólnopolską konferencję pt. "Przestrzeń dla seniorów", która odbędzie się w Krakowie w dniach 10-11 grudnia br.

Pracujemy z seniorami nad poprawą przestrzeni publicznych i ich dostosowaniem do potrzeb osób, które mają ograniczenia w poruszaniu się.

seniorzy rady seniorów

Tym razem seniorzy z Miechowa i Zawoi gościli w Jordanowie, w ramach projektu "Przestrzeń dla seniorów".

seniorzy na queście w Tokarni

Seniorzy z gminy Łącko i Zabierzów odwiedzili seniorów z gminy Tokarnia, w ramach projektu "Przestrzeń dla seniorów".

Za nami kolejna wizyta badawcza - tym razem seniorzy z Miechowa i Jordanowa odwiedzili seniorów z Łącka. Pogoda nas nie rozpieszczała... Ale nie daliśmy się!

W dniach 12-13.07.2018 seniorzy z Tokarni i z Zabierzowa odwiedzili seniorów z Zawoi. Było wesoło (oj, tak!), ale i twórczo.