Twój 1,5% naszym skarbem!

Skarb, do którego dochodzisz po przejściu całego questu jest satysfakcjonującą nagrodą. Jest momentem, gdy czujesz, że warto było wybrać się na naszą wyprawę. Jest dopełnieniem całej podróży i jej zwieńczeniem. Dzięki skarbowi quest zapada Ci w pamięć i zostaje z Tobą na dłużej.

Nic dziwnego, że wszyscy lubią skarby. My też - a skarbem dla naszej Fundacji jest 1,5% podatku, które możesz nam przekazać w ramach swojego rocznego rozliczenia. Twoje 1,5% podatku jest skarbem, bo dzięki Twojemu wsparciu możemy zrobić to, czego społeczność odkrywców, a więc i Ty, potrzebuje najbardziej. Możemy zadbać o konserwację i utrzymanie tras questów w jak najlepszym stanie przez cały rok. Możemy uzupełnić skarby na trasie. Wreszcie, możemy rozbudować mobilną aplikację o nowe funkcjonalności.

Właśnie dlatego raz w roku prosimy Cię o tę przysługę, droga Odkrywczyni, drogi Odkrywco. Przekaż nam swoje 1,5% podatku!

Aby to zrobić, we właściwych polach rozliczenia podatkowego wpisz numer KRS Fundacji FaniMani oraz - koniecznie! - kod celu szczegółowego (w przeciwnym razie pieniądze nie trafią do nas). Kody te to:

KRS na potrzeby 1,5%: 0000507234
Cel szczegółowy: 24357

Dziękujemy!