Głosujemy na propozycje nowych questów

 

Wybierz spośród 23 pomysłów zgłoszonych przez Questowiczów!

Po raz pierwszy odkąd tworzymy Questy-Wyprawy Odkrywców miejsca nowych questów zostaną wybrane w głosowaniu internetowym. Zapraszamy do wzięcia udziału! 

Głosować może każdy, a wybory wyłonią miejsca dwóch nowych questów - po jednym w Polsce wschodniej i zachodniej. Pierwszy z nich stworzy Fundacja Mapa Pasji, drugi - Fundacja Calamita, który współtworzy z nami program Questy-Wyprawy Odkrywców.

Zwycięzcami będą kandydatury, które zdobędą najwięcej głosów w swojej części Polski. Część wschodnia składa się z województw: małopolskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, świętokrzyskiego. Część zachodnia obejmuje pozostałe województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

Wybory potrwają do końca lutego, a gdy poznamy zwycięzców, rozpoczniemy zbiórkę środków na te questy.

Jak zagłosować? 

Wybory odbywają się na facebookowym fanpejdżu programu Questy-Wyprawy Odkrywców. Aby wziąć udział w głosowaniu, wejdź POD TEN ADRES i kliknij w serduszko lub lajka pod zdjęciem wybranej propozycji. Można zagłosować na więcej niż jedną kandydaturę.

Czytaj więcej o questach na portalu Questy-Wyprawy Odkrywców.