Juromania z Questami (19-20 IX 2020)

Zakończyła się Juromania, największe święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu! 

W ubiegły weekend byliście z nami w Ojcowie, Rudnie, Dolinie Będkowskiej, Rabsztynie, Bydlinie i Pieskowej Skale! Dziękujemy za Wasz udział, Waszą energię i wszystkie miłe słowa! Mamy nadzieję, że wszystkim Wam podobała się nasza wspólna zabawa!

W Bydlinie uczestniczyliście w warsztatach robienia pieczątek questowych, w pozostałych zamkach licznie odwiedzaliście nasze stoiska. Rozdaliśmy moc questów, ciągle jednak możecie zdobyć nagrody za relację z Waszych przygód na jurajskich trasach.

Impreza za nami, ale nieustannie zapraszamy na wszystkie jurajskie questy, które powinny działać do końca świata! Osiem nowych questów znajdziecie pod tymi adresami:


Historia wspaniała zamku Pieskowa SkałaTajemnice Doliny BędkowskiejSekrety historii i przyrody OjcowaWędrówka po skarby BydlinaZe Srebrnego Miasta do Kruczej SkałyTenczyn, Tenczynek... Podróż na Zamkową GóręOd La Verny do Alwerni


Spacer po Skale

 

Logo Małopolska 500