Zrzutka na quest - udało się!

Po raz pierwszy przeprowadziliśmy zbiórkę środków na stworzenie questu - edukacyjnej gry terenowej. Udało się zebrać 213% procent potrzebnej kwoty!

 

Dzięki zaangażowaniu przedsiębiorców, mieszkańców Jaworzna i społeczności questowej zbiórka środków na quest w Geosferze Jaworzno, na powstanie którego zagłosowało ponad tysiąc mieszkańców Jaworzna, okazała się sukcesem. Więcej o zbiórce środków na ten quest przeczytacie TUTAJ. Kwota, którą dzięki Wam zgromadziliśmy, wyniosła 9610 złotych - a być może jeszcze ulegnie ona powiększeniu. 

Dzięki temu - tak jak zapowiadaliśmy przed rozpoczęciem zbiórki - zebrane środki zostaną przeznaczone na stworzenie dwóch questów: w Geosferze Jaworzno i w Krainie Księcia Popradu, czyli na odcinku od Starego Sącza do Leluchowa. Pierwszy z powyższych będzie questem pieszym, a drugi - samochodowym. Oba wydrukujemy nie w dwóch, a w pięciu tysiącach egzemplarzy!

Raz jeszcze składamy podziękowania wszystkim darczyńcom i wszystkim osobom w inny sposób zaangażowanym w akcję: starającym się o pozyskanie środków, udostępniającym nasze posty w mediach społecznościowych, piszącym komentarze zachęcające do udziału w zbiórce i tak dalej.

Trzej darczyńcy przekazali na quest w Jaworznie kwotę 500 złotych lub wyższą, w związku z czym są jego oficjalnymi fundatorami. Są to firmy Rotomatic i Optyka Victoria oraz klubik Wesołe Robaczki Jaworzno. Dziękujemy!

Pozdrawiając wszystkich Społeczników, Dobrodziejów, Sponsorów, Filatropów, Mecenasów i Fundatorów, informujemy, że wkrótce zaczniemy wysyłkę nagród dla darczyńców. Bez zwłoki zabierzemy się także za planowanie questów w Jaworznie i Dolinie Popradu - abyście w te wakacje mogli ruszyć ich trasami!