Mamy nowe odznaki Questy - Wyprawy Odkrywców

Z questowej skrzyni pełnej skarbów wydobyliśmy dla Was nową kategorię odznak questowych! 

Nadeszła chwila, na którą czekali najbardziej wytrwali odkrywcy questowych skarbów! W rok po wprowadzeniu pierwszych odznak zdobyliście ich już pół tysiąca - najwyższy czas, byśmy sięgnęli do naszego kufra i przedstawili Wam kategorię dużą: trzy nowe odznaki w stopniach złotym, srebrnym i brązowym. Nie będzie łatwo, ale przecież jest już dwunastu zdobywców wprowadzonej przed rokiem odznaki złotej. Raz jeszcze gratulując wszystkim - zapraszamy do kolejnych wyzwań! 


Czytajcie więcej na portalu questowym w dziale: ODZNAKA.

Zawiadamiamy też, że kończy nam się pula bezpłatnych odznak w sklepie COTG - pozostało 50 popularnych, 15 brązowych, 6 srebrnych i 3 złote. Warto się zmobilizować i zdobyć je, póki są zupełnie darmowe!

Już niebawem w sklepie COTG pojawi się także nowy, uaktualniony paszport - w wersji prostszej, którą wybraliście w przeprowadzonych na Facebooku ankietach. Bądźcie na bieżąco, wkrótce go pokażemy!

Super User

Everyone loves to spend time outside with friends and family but as the temperature begins to dip no one wants to stand out in the freezing cold. Ever thought of adding a fire pit to your landscape.

joomlabuff.com/

1 komentarz

  • Link do komentarza vijay sobota, 05 styczeń 2019 08:24 napisane przez vijay

    om the past, set vivid, detailed goals for the future, and live in the only moment of time over which you have any control

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.