Zapraszamy na webinar o architekturze

8 kwietnia odbędzie się drugie spotkanie w ramach Otwartej Akademii Aktywnego Seniora.

Webinar "Bariery architektoniczne na zewnątrz i przykłady rozwiązań stosowanych w mieszkaniach seniorów" poprowadzi Dagmara Turska-Janeczek z Fundacji Mapa Pasji, architektka z dużym doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni publicznych wraz z seniorami.

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, należy w terminie do 4 kwietnia wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij w link).

Wydarzenie odbędzie się w formie wideokonferencji na platformie ZOOM. Osoby, które wcześniej nie korzystały z ZOOM-a, mogą połączyć się wcześniej, niedługo przed spotkaniem lub w innym terminie, żeby zapoznać się z tym programem. W tym celu prosimy o kontakt z Joanną Żyłą - tel. 692 910 223, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt "E-włączenie seniorów" realizowany jest przez Fundację Mapa Pasji z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Więcej o projekcie piszemy TUTAJ.

Active citizens fund logo