Szkolenie z social mediów w Witkowicach

Seniorzy ciągle podnoszą swoje umiejętności. 18 maja Klubie Seniora w Witkowicach koło Kęt wzięli udział w dodatkowym szkoleniu cyfrowym, poświęconym obsłudze mediów społecznościowych - Facebooka i Whatsappa - które dla nich przeprowadziliśmy.

Dla przyszłych rzeczników senioralnych to kluczowe umiejętności, z których mogą czynić użytek, działając publicznie, a dla wszystkich seniorów - zdolności, które można znakomicie wykorzystać w wielu dziedzinach życia.

Warsztaty potoczyły się zgodnie z planem, a seniorzy z każdą minutą nabywali biegłości w obchodzeniu się z social mediami - od wstępnej rezerwy przeszli do tworzenia własnych kont, dobierania fotografii, pisania postów, komentarzy i wiadomości - dzięki czemu pod koniec szkolenia jego uczestnicy byli już częścią społeczności internetowej. Gratulujemy!

Dziękujemy panu Władysławowi Surmie za zaproszenie, Klubowi Seniora w Witkowicach za miłą gościnę i wspaniałe nastawienie. Mamy nadzieję, że zasłużyliśmy na wszystkie wyrazy uznania i cieszymy się z zachęty do ponownych wizyt. Także na nie liczymy!

Zajęcia poprowadzili Magdalena Sawicka i Paweł Ficek.

SAVE 20220519 203450

280749690 333127335626747 4985675321665514478 n

Projekt "E-włączenie seniorów" realizowany jest przez Fundację Mapa Pasji z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Więcej o projekcie można przeczytać TUTAJ

Active citizens fund logo