Warsztaty w Bełżycach, Garwolinie i Izabelinie

Nie ustajemy w cyfrowej edukacji seniorów! W ubiegłym tygodniu nasi specjaliści poprowadzili warsztaty w Bełżycach koło Lublina, Garwolinie oraz Izabelinie nieopodal Warszawy.

Uczestnicy szkolili się w podstawach obsługi smartfonów, zasadach bezpieczeństwa i różnych metodach dbania o nie. W każdej z trzech miejscowości okazywali przy tym duże zainteresowanie tematem - poznając możliwości telefonów, z których nie zdawali sobie sprawy. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Seniorzy biorący udział w warsztatach dostali też zadanie domowe w postaci przesłania do nas sms-ów ze zdjęciami. Gratulujemy wszystkim, którzy je zaliczyli!

Ponadto dziękujemy za pomoc w organizacji rzecznikom senioralnym: p. Grażynie Makulec i p. Słowmirowi Ziędalskiemu (Garwolin), p. Zofii Ptasznik i p. Teresie Nieradko (Bełżyce), p. Irenie Balcer (Izabelin), a także p. Marioli Łukasińskiej, która koordynuje grupę seniorów w Izabelinie.

Przed seniorami kolejne dwa spotkania warsztatowe, podczas których będą pogłębiać swoją wiedzę nie tylko z obsługi telefonu, ale także z bezpieczeństwa cyfrowego, korzystania z różnych aplikacji, Facebooka czy też zakupów online. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami.

b4

b0

Projekt "E-włączenie seniorów" realizowany jest przez Fundację Mapa Pasji z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Więcej o projekcie można przeczytać TUTAJ

Active citizens fund logo