Spotkanie z Maliką

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na webinar dla seniorów / spotkanie podróżnicze "W stronę Kazachstanu" w dniu 14 czerwca (wtorek), godz. 10.00.
 
Spotkanie poprowadzi Malika Maurzagaliyeva, która pochodzi z Oskemen w Kazachstanie. Opowie o swojej ojczyźnie - nieco w skrócie, bo ten dwugodzinny czas będzie jednak zbyt krótki na opowieść o wszystkim. Ale niech to będzie miła inspiracja dla Państwa, aby bliżej poznać ten ciekawy kraj i może kiedyś wyruszyć w tamte okolice.
 
Kazachstan to młode państwo z budującą się tożsamością. To również prawdziwe cuda przyrody i serdeczna gościnność. Na spotkaniu Malika opowie Państwu o nim i o swoim życiu pomiędzy dwoma domami - Kazachstanem i Polską.
 
Kilka słów o Malice:
Studiowała i pracowała w Kazachstanie, Szkocji, we Włoszech, a od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce. Prowadziła wiele ciekawych projektów wielokulturowych, była także wolontariuszką w programach pomocowych i międzynarodowej integracji, a teraz współpracuje z Europejskim Radiem dla Białorusi. W wolnym czasie lubi uprawiać jogę Ashtanga Vinayasa i uwielbia uczyć się języków obcych. Malika mówi pięknie po polsku.
 
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy najpierw zgłosić się, wypełniając TEN FORMULARZ do dnia 13 czerwca (do godz. 15.00).
 
Po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa, 13 czerwca po godzinie 18.00 prześlemy link do spotkania.
 
Wydarzenie jest organizowane przez Otwartą Akademię Aktywnego Seniora. 
 

Projekt "E-włączenie seniorów" realizowany jest przez Fundację Mapa Pasji z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Więcej o projekcie można przeczytać TUTAJ

Active citizens fund logo