Super User

Super User

Everyone loves to spend time outside with friends and family but as the temperature begins to dip no one wants to stand out in the freezing cold. Ever thought of adding a fire pit to your landscape.

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt pt. „Skarby Górali spoza Podhala”, będący szeroko zakrojoną współpracą na rzecz upowszechnienia mniej znanej góralszczyzny spoza Podhala, przyciągnięcia nowej publiczności zainteresowanej dziedzictwem kulturowym i tworzenia warunków do rozwijania przedsiębiorczości kulturalnej.

W dniach 18-19 marca 2023 r. odbyło się II szkolenie dla liderów na szlaku Dziedzictwo Wschodu, które było poświęcone komunikacji i przywództwu. Szkolenie odbyło się w ramach projektu "Aktywni Obywatele na Szlaku Dziedzictwo Wschodu".

W dniach 3-4 grudnia 2022 r. odbyło się pierwsze szkolenie dla lokalnych liderów na szlaku Dziedzictwo Wschodu. Szkolenie było poświęcone rozwijaniu turystyki zrównoważonej i promocji regionów.

środa, 21 czerwiec 2023 17:15

Newsletter CEDAC - nr 5

Najnowsze wieści z projektu CEDAC!

Lubisz przygody, niestraszne Ci są poszukiwania skarbów i chcesz zaangażować się w coś ciekawego w wolnym czasie?

Już 17 grudnia zapraszamy na wyjątkowe warsztaty pobudzające kreatywność dla rodziców i dzieci! 

Za nami seminarium inaugurujące projekt "Aktywni Obywatele na szlaku Dziedzictwo Wschodu", które odbyło się 26.10.2022 we Włodawie.

Już 19 listopada zapraszamy na wyjątkowe warsztaty pobudzające kreatywność dla rodziców i dzieci! 

Zostań lokalnym liderem / liderką w projekcie "Aktywni Obywatele na szlaku Dziedzictwo Wschodu!"