Przemysław Zieliński

Przemysław Zieliński

czwartek, 26 styczeń 2023 05:02

Twój 1,5% naszym skarbem!

Skarb, do którego dochodzisz po przejściu całego questu jest satysfakcjonującą nagrodą. Jest momentem, gdy czujesz, że warto było wybrać się na naszą wyprawę. Jest dopełnieniem całej podróży i jej zwieńczeniem. Dzięki skarbowi quest zapada Ci w pamięć i zostaje z Tobą na dłużej.

Nic dziwnego, że wszyscy lubią skarby. My też - a skarbem dla naszej Fundacji jest 1,5% podatku, które możesz nam przekazać w ramach swojego rocznego rozliczenia. Twoje 1,5% podatku jest skarbem, bo dzięki Twojemu wsparciu możemy zrobić to, czego społeczność odkrywców, a więc i Ty, potrzebuje najbardziej. Możemy zadbać o konserwację i utrzymanie tras questów w jak najlepszym stanie przez cały rok. Możemy uzupełnić skarby na trasie. Wreszcie, możemy rozbudować mobilną aplikację o nowe funkcjonalności.

Właśnie dlatego raz w roku prosimy Cię o tę przysługę, droga Odkrywczyni, drogi Odkrywco. Przekaż nam swoje 1,5% podatku!

Aby to zrobić, we właściwych polach rozliczenia podatkowego wpisz numer KRS Fundacji FaniMani oraz - koniecznie! - kod celu szczegółowego (w przeciwnym razie pieniądze nie trafią do nas). Kody te to:

KRS na potrzeby 1,5%: 0000507234
Cel szczegółowy: 24357

Dziękujemy!

 

wtorek, 24 styczeń 2023 10:00

Górale na start!

Spotkaniem w Łącku oficjalnie rozpoczęliśmy realizację projektu "Skarby Górali spoza Podhala"! Przed nami kilkanaście miesięcy fascynującej pracy przy upowszechnianiu góralskiego dziedzictwa. To również kilka fascynujących miesięcy dla Was. Będziemy zapraszać Was do uczestnictwa w rozlicznych wydarzeniach, które dziać się bedą w południowej Małopolsce, a dotyczyć będą zwyczajów, tradycji oraz kultury Górali spoza Podhala.

O ambitnych przedsięwzięciach zaplanowanych w ramach projektu „Skarby Górali spoza Podhala”będzie można dowiedzieć się podczas zaplanowanego na czwartek 19 stycznia seminarium.